Edit Content

Sme mladý a energický kolektív web developerov, programátorov, SEO špecialistov, PPC stratégov, dizajnérov, grafikov, fotografov, videomakerov a tvorcov audio súborov pre všetky Vaše projekty. Objavte aké je to mať všetky služby na dosah od jedného dodávateľa.

Pre zákaníkov

Užitočné odkazy pre našich interných zákazníkov

Kontaktné informácie

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Kontakt & FAQ

je jedno kedy, dôležité je ako

Sme tu pre Vás

Na každú otázku sa snažíme odpovedať čo najskôr, najkvalitnejšie a najrelevatnejšie ako len vieme. Niekedy stačí len písaná forma komunikácie, no spravila od klienta potrebujeme viac informácií, preto by sme Vás radi poprosili vyplniť telefónne číslo.

Adresa spoločnosti
Fakturačné údaje
Kontakt

"Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá. Všetko sa dá, ak Vám toto hovorí Váš dodávateľ, treba vymeniť dodávateľa"

Tomáš Mesíček
Founder & CEO spoločnosti TRUEStudio s.r.o.

truestudio kontakt
Ponúkame to čo iný ani nedokážu sľúbiť

Vaše benefity a naša inovatívnosť

To čo nás stále posúva ďalej je náš prístup. Problém sa nesnažíme bezhlavo vyriešiť, no hlavne hľadáme pôvod danej situácie aby sa negatívny dojem už viac neopakoval. Váš čas sa namnožiť nedá, no my sme našli spôsob ako Vám čas ušetriť!

Nesnažíme sa projekt iba dotiahnuť do úspešného konca, je pre nás veľmi dôležité aj to aby ste problematike porozumeli a s Vašimi nápadmi boli neodlúčiteľnou súčasťou projektu.

Aké by to bolo, keby ste si nemuseli dopisovať, volať a strácať čas s manažovaním digitálneho podnikania? Majte jednu spoločnosť, ktorej projekt zadáte a ďalej komunikujeme iba s jedným človekom, ktorý zabezpečí enormne širokú paletu služieb. Už nemusíte každému objasňovať problematiku individuálne.

Až veľmi často sa stáva, že k nám prichádzajú klienti, ktorý už boli mnoho krát oklamaní. Stratili dôveru vo fungovanie digitálneho, online marketingu. U nás to funguje trošku inak, neplatíte za ponuku a tvorbu niečoho čo nefunguje. Platíte až po tom, čo daná vec nesie sľúbený úspech, ktorý bol na začiatku jasne definovaný.

Každý názor je pre nás podstatný, preto sme radi za každý feedback, ktorý od Vás dostaneme. Aj toto umožňuje zlepšovať naše služby a zavádzať nové procesy. Vy tu nie ste od toho aby ste sa prispôsobovali, od toho sme tu práve my aby sme naše služby prispôsobili práve Vám.

SME TU OD TOHO ABY SME VŠETKO ZROZUMITEĽNE VYSVETLILI

Najčastejšie kladené otázky od zákazníkov

Et optio praesent et! Eligendi ab, irure impedit rhoncus, doloremque! Pretium nobis nobis modi ullamco excepturi recusandae et! Nec scelerisque, natus gravida.

Treba si určite presne za akým účelom chcete vytvoriť Vaše webové stránky. Či už majú byť pre komerčný účel, sprostredkovávať určité služby, či to má byť internetový obchod alebo iba súkromný blog. Premyslieť si zhruba víziu, prečo vlastne chcete web stránku, toto všetko nám neuveriteľne pomôže pri realizácii projektu.

Webová stránka potrebuje na fungovanie dva najdôležitejšie elementy. Dómenu a hosting. Bez tohto sa Vaša webová stránka veru nezaobíde. Je to stavebný kameň celého internetu.

Dómena je Váš internetový názov. Slúži ako parkovisko pre Váš web. Určuje názov stránky, pod ktorým užívatelia navštevujú Váš web. Je dobré si dómenový alias dôkladne premyslieť, budete pod ním už vystupovať, nedá sa zmeniť. Reálne náklady na dómeny .sk .eu .cz .com sa pohybujú medzi 5€ – 15€ ročne.

Hosting je jednoducho váš webový ukladací priestor. Funguje ako Váš USB kľúč. Je to váš online úložný priestor ktorý Vám z pravidla niekto prenajíma, dokáže ukladať Vaše dáta – je dostupný 24h denne. Hostingy sa pohybujú od 20€ na rok. Konečná cena však ale závisí od toho čo zákazník požaduje, ale skoro vždy sa dá zmestiť do 50€ – 150€ na rok.

Ako redakčný systém používame zväčša WordPress, je to jednoduché, lacné, responzívne riešenie pre webové prezentácie. Toto riešenie vyhovuje aj náročnejším projektom, web stránkam, e-shopom… Samozrejme ak sa jedná o riešenie obrovských webových portálov používame vlastný systém.

Je to redakčný systém (RS), ktorého priorita je byť priateľský k užívateľom. Je to plnohodnotný RS, nie je určený iba pre blogy ako si veľa ľudí myslí. Dá sa v ňom spraviť čokoľvek, záleží iba na fantázii. Je plno lokalizovaný do slovenského, českého, anglického a ďalších jazykov. Tento RS je zadarmo, nikdy za WordPress nebudete nič platiť, ani za aktualizácie, ktorých je bohatý počet.

Do RS WordPress dokážete importovať ktorýkoľvek dizajn pre WordPress určený. Týmto spôsobom odzvonilo drahým webom so zložitým kódovaním. My dodávame vlastné WP šablóny ale nie je problém nájsť aj šablóny zadarmo, alebo do nejakej premium investovať. Sumy za premium šablóny sa pohybujú od 30€ do 200€ za tie najzložitejšie.