Edit Content

Sme mladý a energický kolektív web developerov, programátorov, SEO špecialistov, PPC stratégov, dizajnérov, grafikov, fotografov, videomakerov a tvorcov audio súborov pre všetky Vaše projekty. Objavte aké je to mať všetky služby na dosah od jedného dodávateľa.

Pre zákaníkov

Užitočné odkazy pre našich interných zákazníkov

Kontaktné informácie

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Ponúkané služby

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNOK, MARKETINGU A INÉHO

Poskytujeme výnimočné užívateľské skúsenosti

Nikdy nebolo jednoduchšie zastrešiť celý projekt pod jednou strechou. Či už sa jedná o tvorbu  stránky alebo eshopu, následnú propagáciu, zvyšovanie návštevnosti a budovania povedomia o spoločnosti až po printovú grafiku a video tvorbu, všetko nájdete na jednom mieste. Intuitívne, kvalitne a hlavne odlišne od konkurencie dokážeme Váš projekt eskalovať vpred.

Prečo by ste mali spolupracovať práve s nami?

Je množstvo subjektívnych dôvodov, prečo si myslíme, že sme tí pravý na to, aby naša spolupráca bola prosperujúca. No skúsime pomenovať práve tie objektívne dôvody, za ktoré hovoria fakty. 

Tvorba, správa a následná podpora na jednom mieste. V priebehu času stráveného na projekte si na seba zvykneme, pochopíme Vaše predstavy a nemusíme tápať. Vieme čo očakávate v akom štýle by sa dané dielo malo niesť a čo od spolupráce očakávate. Toto samozrejme ovplyvňuje čas strávený vypracovaním a v konečnom dôsledku aj výrazne šetrí Vaše finančné zdroje.

Platíte za výsledky, nie za sľuby!

Množstvo marketingových agentúr nasľubuje hory doly a keď príde na výsledky, počujete rôzne výhovorky. U nás sa každý projekt zakladá na vzájomnej dôvere, preto marketingové služby sú zväčša splatné až vtedy, keď spolu usúdime, že fungujú a nesú sľúbený úspech a výsledok.

01.

Odrazový mostík v internetovom podnikaní je z pravidla webová stránka alebo internetové trhovisko, na ktorom začnete inzerovať Vaše produkty širokej verejnosti. Funkčnosť stránok musí byť dokonalá, to Vás predurčuje k tomu, že Vás potenciálny zákazník neopustí ešte pred nákupom.

02.

Webstránky a dizajn spoločnosti treba zaobaliť do funkčného a na oko príjemného dizajnu, ľudia sa k Vám veľmi radi vrátia ak sa správne použije UX dizajn.

03.

V dnešnej dobe nie je problém navrhnúť riešenie a projekt spustiť. Omnoho ťažšie je pochopiť ako ľudia zmýšľajú a na základe toho vytvoriť účinnú stratégiu predaja. Vytvoriť pútavé texty, opisy, grafiku a povedomie o spoločnosti.

04.

Budovanie povedomia o spoločnosti, projekte nikdy nie je bezcenné. Prináša zaujímavé výsledky a hlavne dokážete osloviť ľudí, ktorých by ste inak neoslovili. S naším prístupom sa o sociálne siete nebudete musieť starať.

05.

Či už sa jedná o vizitky, identitu spoločnosti, logo, brožúry alebo katalógy sme tu pre Vás!

06.

Web nie je postavíme, ale predovšetkým s našou zazmluvnenou kanceláriou Belovičová – advokátska kancelária dotiahneme legislatívne správne aby ste sa vyvarovali nepríjemnostiam a pokutám v budúcnosti.

07.

Budovanie unikátneho portfólia spoločnosti je vždy dôležité. Predstavte si aké by bolo, keby na každej schôdzke môžete ukazovať profesionálne spracované firemné materiály.